Start 44-238 Czerwionka-Leszczyny, Księdza Pojdy 55 Sprawdź jak dojechać

Auto detaling

 

 

 

Idąc na przeciw oczekiwaniom klienta nasza firma proponuję Państwu usługę jaką jest autodetaling:

"Autodetaling- zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności."

 

 

 

 

Oferujemy :

 • pranie oraz konserwację tapicerki samochodowej
 • czyszczenie wnętrza samochodu + odkurzanie
 • polerowanie lamp oraz powłoki lakierniczej
 • zabezpieczenie powłoki lakierniczej
 • zabezpieczenie tapicerki oraz wszystkich elementów wewnętrznych samochodu.
 • mycie oraz woskowanie zewnętrzne samochodów

 

 

Czyszczenie wnętrza

Sprzątanie wnetrza samochodu, odkurzanie i czyszczenie wnętrza.

 

Sprzątanie wnętrza samochodu rozpoczynamy od zebrania wszystkich leżących w kabinie przedmiotów i umieszczeniu ich w specjalnym pojemniku. Pojemnik ten przekazywany jest Klientowi po zakończeniu usługi, dzięki czemu może on samodzielnie zadecydować, co jest mu potrzebne, a pozostałe rzeczy na miejscu zutylizować.

Po wstępnym sprzątaniu i opróżnieniu wszystkich schowków wykonujemy kolejne kroki:

 • odkurzanie dywaników i wyjęcie ich z samochodu
 • odkurzanie wnętrza kabiny (fotele, deska rozdzielcza, podłoga)
 • odkurzanie bagażnika
 • mycie plastików i elementów winylowych
 • zabezpieczenie elementów plastikowych
 • mycie szyb
 

Odkurzanie wnętrza

Myjnia samochodowa świadczy usługi odkurzania wnętrza auta

Odkurzanie wnętrza samochodu wykonywane profesjonalnym odkurzaczem przemysłowym o wysokiej sile ciągu. Dzięki temu jesteśmy w stanie usunąć kurz, piasek, sierść zwierząt i każdy rodzaj zabrudzenia, który nie jest trwale związany z materiałem.

Odkurzanie wnętrza zaczynamy od miejsca kierowcy. Odkurzamy deskę rozdzielczą, wraz z kanałami nawiewowymi. Następnie odkurzamy fotel, drzwi oraz podłogę. Analogicznie odkurzmy całą kabinę samochodu. Na koniec odkurzony zostaje bagażnik.

Jeżeli Klient zamawia również pranie tapicerki zostaje ono wykonane zaraz po odkurzeniu auta w tej samej kolejności.

 

Mycie oraz zabezpieczenie plastików i elementów winylowych.

Zabezpieczenie elemntów plastikowych i winylowych

 

Mycie rozpoczynamy od deski rozdzielczej. Aby jak najdokładniej umyć wnętrze i dotrzeć do wszystkich zakamarków stosujemy parę suchą oraz specjalne szczotki i pędzelki. Skupiamy się na wszystkich detalach. Usuwamy także cięższe zabrudzenia z elementów będących w częstym użyciu. Pozostawiamy wnętrze auta w idealnej czystości.

Zabezpieczenie plastików i elementów winylowych.

Dokładnie umyte i osuszone elementy wnętrza można zabezpieczyć odpowiednim dressingiem. Ożywia on elementy plastikowe (jednocześnie zbytnio ich nie nabłyszczając) i zabezpiecza plastiki przed utlenianiem i utratą koloru na skutek oddziaływania promieni słonecznych. Zabezpieczenie chroni omawiane elementy także przed ścieraniem, przywieraniem brudu.

 

 

Mycie szyb

Mycie szyb

Usługa dopełnia pakiet czyszczenia wnętrza auta. Czyste szyby są jednym z podstawowych elementów wpływających na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nawet niewielkie zabrudzenia dają o sobie znać (szczególnie w nocy) utrudniając widoczność i szybko męcząc wzrok kierowcy.

W przypadku szyb polecamy również usługę zabezpieczenia „niewidzialną wycieraczką” – zapewnia ona lepsze odprowadzanie wody z powierzchni szyby, przez co poprawia widoczność w trakcie jazdy. Niewidzialna wycieraczka nie jest polecana dla kierowców noszących okulary korekcyjne, gdyż zabezpieczenie może powodować pogorszenie widoczności.

 

 

 

 

 

 

 

Wynajmij auto w 10 minut

Wybierz auto
Wybierz dogodny samochód

Podpisanie umowy
Szybko, wygodnie i tanio!

Odbiór auta
Samochód jest już do twojej dyspozycji!