Start 44-238 Czerwionka-Leszczyny, Księdza Pojdy 55 Sprawdź jak dojechać
Tu jesteś / Strona główna / Opinie

Opinie

Każda sugestia jest dla nas ważna,chcąc podwyższać standard naszych usług prosimy o wyrażenie opini na temat styczności z naszą firmą.

 

 

Tyl­ko o spra­wach, które nas zu­pełnie nie in­te­resują, możemy wy­dać rzeczy­wiście bez­stronną opi­nię, co niewątpli­wie jest po­wodem, że opi­nia bez­stron­na jest zaw­sze ab­so­lut­nie bezwartościowa. "

                                       Oscar Wilde

MACIOS - CAR Maciej Witek Czerwionka-Leszczyny

 

 

"Potrzebowałem pilnie samochodu.Firma Macios Car stanęła na wysokości zadania i zgdnie ze swoją reklamą po 10 minutach byłem już w trasie.Minimum formalności i pełen profesjonalizm. Szczerze-polecam tą wypożyczalnię"

Robert

 

"Miałem kolizję drogową w miejscowośći Bielsko-Biała, nie chciałem samochodu z ubezpieczalni. Zadzwoniłem do firmy MACIOS CAR a samochód został mi podstawiny w 30 minut co lepsze nie pobrali żadnych opłat a za wynajem rozliczyli się z ubezpieczalnią. Zaoszczędziłem czas i pieniądze POLECAM"!

Wojtek

 

"Zadzwoniłam z Angli w celu rezerwacj samochodu na 7 dni, samochód podstawiono mi wprost pod lotnisko w Pyrzowicach! Jestem bardzo zadowolona z obsługi jaką świadczy marka MACIOS CAR oraz z ich cen 30zł za dobę to naprawdę przyzwoitle pieniądze"

Sabina

 

"Świetna robota jestem zaskoczony, samochód oddałem na weekend w ręce firmy MACIOS CAR i to co chłopaki zrobili to MAGIA! Auto wygląda jakby z salonu wyjechało"

Konrad

 

"Rzetelna firma! Profesjonalne podejśćie do klienta i bardzo miła obsługa"

Mariusz

 

"Profesjonaliści widać że kochają samochody, dałam do wyczyszczenia mojego Mini i to co chłopaki z nimi zrobili bajka! Auto pachnie i wygląda jak nowe"

Danuta

 

"Mega obsługa fajnie wszystko wytłumaczyli a samo podpisanie papierów zajęło przysłowiowe 10 minut"

Marcel

 

"Zepsuł mi się samochód na autostradzie, zadzwoniłem w ciągu dosłownie 15 minut podstawiono mi go a potem odebrano z Warszawy, jestem mile zaskoczony szybkością z jaką realizowane są usługi przez tą firmę"

Arkadiusz z Warszawy

 

"Spa dla samochodu w Czerwionce super sprawa wiem że z myjni na pewno już nie skorzystam tylko osobiście podstawię samochód do Macios Car :) "

Monika Koprowska

 

"Pranie tapicerki super szybka robota a cena bardzo przystępna najtaniej w okolicy"

Łukasz Adamczyk

 

"Nareszcie w naszym regionie jest taka opcja by wypożyczyć bagażniki dachowe tego nam brakowało, brawo dla właściciela"

Agata Jesionek

 

"Nie zdawałam sobie sprawy że wynajęcie samochodu to tak mało formalności i można tak szybko załatwić"

Aurelia Baczyńska

 

"Wypożyczyłem samochód dosłownie w 10 minut,dodatkowo podstawionomi go prosto pod dom SUPER OBSŁUGA POLECAM i na pewno skorzystam z waszych usług jeszcze raz"

Monika Biesiadny

 

"Jeśli ktoś potrzebuje oddać auto do prania to bardzo polecam fimę Macios-Car! Bardzo dobra robota i niskie ceny"

Właściciel Toyoty Corolla

 

"Porównując cenowo w Macios car cena była najniższa, efekt czyszczenia kabiny mojego Renault Premium mnie zaskoczył swietna robota godna polecenia"

Właściciel samochodu ciężarowego Renault Premium

 

"Widać że firma stara sie i dba o klienta efektem tego jest pięknie wyczyszczony samochód od środka oraz z zewnątrz"

Właściciel Mercedsa R500

 

"Profesjonalna i szybka robota - prania tapicerki oraz czyszczenia wnętrza"

Właściciel toyoty Avensis


"Sam wynajem samochodu to kwestia minut,wszystko jasno objaśnione zero ukrytych opłat, a sam samochód zadbany,czysty  i z pełnym bakiem"
Pani Justyna.

 

"Sam nie wierzyłem że jest jeszcze szansa na wyczyszczenie moich foteli z samochodu, jednakże myliłem się samochód pozostawiony w dobrych rękach robota naprawdę fachowa w dodatku gratis otrzymałem mycie i woskowanie zewnętrzne"
Marek Grzesiak

 

"Moje reflektory a właściwie klosze wymagały wymiany,o Macios Car dowiedziałem się od znajomego, oddałem reflektory tej właśnie firmie to co z nimi zrobili P_O_E_Z_J_A reflektory wyglądają jak nowe a ja zaoszczędziłem kilkaset złoty NAPRAWDĘ POLECAM!"
Robert Bluszcz 


 

Zostaw opinie
Wynajmij auto w 10 minut

Wybierz auto
Wybierz dogodny samochód

Podpisanie umowy
Szybko, wygodnie i tanio!

Odbiór auta
Samochód jest już do twojej dyspozycji!